Пятница, 23 Апреля 2021, 06:15
Приветствую Вас Гость | RSS

Армянский УВК школа-лицей №2

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Сегодня сайт посетили пользователи:
Поиск

Акція "16 днів проти насилля"

Акція "16 днів проти насилля"

Пам’ятка учням


1.       Пам’ятайте,  що насильство над вами, здійснене вашими батьками, не є нормою життя. Насилля – неприпустима річ у стосунках людей.
2.       У сім’ї  ви маєте право на те, щоб до вас ставилися з повагою, не ображали.
3.       Пам’ятайте необхідні правила  безпеки: зокрема, не варто тут же кидатися на допомогу,  коли тато б’є маму, особливо коли він -  з небезпечними предметами в руках; ваше завдання – якомога швидше сховатися, залишити домівку взагалі – на допомогу покличте дорослих, які краще знають, як діяти за таких обставин.
4.       Ви маєте право на захист, якщо навіть найрідніші люди принижують ваше гідність.
5.       Поділіться своїми проблемами з учителем, класним керівником, психологом, зверніться до міліції.
6.       Не вірте у погрози з боку кривдників.
7.       Ви маєте право висловлювати і відстоювати свою думку.  Чітко і однозначно висловлюйте осуд щодо насильницької поведінки взагалі.
8.       Знайте, коли вас постійно контролюють, принижують, примушують до чогось, використовують в спілкуванні з вами лайливі слова – це насильство.
9.       Не вважайте, що ви заслужили на таке ставлення з боку дорослих. Ніхто, в тому числі ваші батьки, рідні, не має права  принижувати вас, поводитися жорстоко стосовно дитини – це карається законом. В Сімейному кодексі (ст.. 150, ч. 7) написано: «Забороняються фізичні покарання дітей батьками. Та інші види покарань які принижують людську гідність. Дитина може податі до суду, до громадських організацій, якщо виховання не належне».
10.    Навчаться розрізняти поняття «добро» і «зло». Все, що  принижує людську гідність – є зло, все, що звеличує гідність людини – добро.
 
  
Пам’ятка  батькам
1.       Пам’ятайте, що першим університетом життя для дитини є та сім’я в якій народилася дитина. Завдання обох батьків полягає в тому, що створити в сім’ї  атмосферу любові, довіри, духовного настрою та комфорту.
2.       Не дивіться на дитину як на особисту власність. Ви дали дитині фізичне тіло, а душа Ії  належить світові. Сприймайте дитину як особистість єдину, унікальну і неповторну.
3.       Не виражайте часто свого незадоволення, критики – це тільки породжує  антагонізм в стосунках дітей і батьків.
4.       Давайте дітям можливість відчувати Ваше визнання і схвалення.
5.       Ніколи не старайтесь запевнити дитину в тому, що вона погана.
6.       Будьте тактовними в стосунках з дітьми.
7.       Давайте приклад емоційного самоконтролю і витримки.
8.       Показуйте приклад позитивних дій ті вчинків дітям не на словах, а в конкретних справах.
9.       Насильство над дітьми – це протиприродний акт, який забороняється законом. Так, в  Сімейному кодексі сказано таке:  «Забороняються фізичні покарання дітей батьками та інші види покарань, які принижують людську гідність. Дитина  має право на належне батьківське виховання».
10.    Завжди давайте дитині шанс на право бути кращою.
11.    Пам’ятайте, що в сім’ї дитина пізнає, як взаємодіяти з іншими людьми, як ставитися до себе і до оточення, як упоратися з труднощами і,  за великим рахунком, що таке життя.

Телефонуй  на Національну «Гарячу лінію» з питань протидії насильству та захисту прав дитини, щоб отримати допомогу – 386 (безкоштовно для абонентів МТС та Київстар)Личные данные
Логин: Гость
Имя: Гость
Группа: Гости
IP: 18.232.55.103
Браузер: , v.
Новых ЛС: 0
23 Апреля 2021, Пятница
Календарь
«  Апреля 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Погода

lyceum2.at.ua